آخرین نوشته ها

نقش سیستم فوریتهای پزشکی در آمادگی و پاسخ به بیماری ویروس ابولا (The role of EMS in preparedness and response to EVD)

Picture1

در روز چهارشنبه مورخه ۲۸ آبان کارگاه آموزشی آمادگی مواجهه با بیماری ابولا ویژه کادر پرستاری و فوریت های پزشکی توسط مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی و معاونت پرستاری وزارت بهداشت در سالن همایش مرکز اورژانس تهران واقع در خیابان جمهوری برگزار گردید. در این کارگاه مباحث و ... ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه آموزشی درمان های الکتریکی و دفیبریلاسیون در احیاء قلبی- ریوی و معرفی Adaptive Biphasic Technology در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران

Picture1

کارگاه آموزشی آشنایی با تکنولوژی انواع دستگاه­های دفیبریلاتور/ مانیتورینگ بی­فازیک و دستگاه های شوک الکتریکی خارجی خودکار(AED) و امواج مورد استفاده در دفیبریلاسیون و کاردیوورژن و معرفی تکنولوژی بی­فازیک انطباقی(Adaptive Biphasic Technology) و چگونگی انجام دفیبریلاسیون در فرایند انجام عملیات احیا با مشارکت و اسپانسر شیپی شرکت یوتاب مد ویژن در بیمارستان قلب شهید رجایی توسط اینجانب برگزار گردید.  در ... ادامه مطلب »

بسته آموزشی احیاء قلبی- ریوی بزرگسالان، کودکان، شیرخواران و نوزادان

1287759638_medium

در راستای اجرای استانداردهای اعتبار بخشی در بیمارستانها و مراکز درمانی و به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت همکاران پزشک و پرستار و سایر گروه های بالینی و غیر بالینی در زمینه مهارتهای احیاء قلبی- ریوی در سطح بیمارستانهای کشور و با هدف افزایش میزان بقاء و بهبود کیفیت انجام عملیات احیاء در بیمارستانهای کشور، اینجانب به عنوان مسئول آموزش مهارتهای ... ادامه مطلب »

آشنایی با وب سایت فصلنامه سلامت در حوادث و بلایا،مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و فوریتهای پزشکی و پژوهشگاه مجازی حوادث و بلایا

Picture1

قابل توجه کلیه پژوهشگران و فعالان حوزه سلامت در بلایا و فوریتها فصلنامه سلامت در حوادث و بلایا که با همکاری مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و پژوهشگاه مجازی حوادث و بلایای بسیج جامعه پزشکی و با سردبیری و همت استاد گرامی و فرهیخته دکتر خانکه راه اندازی و مدیریت می گردد، ... ادامه مطلب »