آخرین نوشته ها

برگزاری کنفرانس علمی یک روزه راهکارهای نوین کنترل عفونت در دانشگاه علوم پزشکی قزوین

111

 کنفرانس علمی یک روزه راهکارهای نوین کنترل عفونت با حمایت و اسپانسرشیپی شرکت سازیبا تولید کننده محصولات ضدعفونی با نام تجاری میکروزد در ایران با مدیریت علمی، طراحی و هماهنگی اینجانب در واحد آموزش این شرکت و همکاری اساتید گروه اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سالن همایش شهید بابایی این دانشگاه برگزار گردید. سخنرانی اینجانب در این ... ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه آموزشی احیاء قلبی- ریوی در بیمارستان قلب مازندران

11

کارگاه آموزشی احیاء قلبی- ریوی پیشرفته و نحوه کار با دستگاه الکتروشوک لایف پک ۲۰ ای توسط اینجانب و با هماهنگی شرکت یوتاب مد ویژن نماینده انحصاری محصولات  کمپانی فیزیو کنترل آمریکا در ایران در بیمارستان قلب مازندران برای کادر پرستاری این بیمارستان و با حضور رئیس، مترون و سوپروایزران محترم بیمارستان برگزار گردید. در این کارگاه علاوه بر آموزش احیا پبشرفته  تکنولوژی انواع دستگاه­های ... ادامه مطلب »

Application of New Technologies in Disaster Management Simulation

Print

دوره آموزشی بکارگیری تکنولوژی های نوین در شبیه سازی مدیریت بلایا با همکاری و مشارکت آکادمی سلامت در بلایا و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی تهران و جمعی از اساتید و محققان مرکز تحقیقات طب بلایا و فوریت های کشور ایتالیا به نام CRIMEDIM در روزهای ۳ تا ۶ ژانویه سال ۲۰۱۵ در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در خیابان ... ادامه مطلب »

نقش سیستم فوریتهای پزشکی در آمادگی و پاسخ به بیماری ویروس ابولا (The role of EMS in preparedness and response to EVD)

Picture1

در روز چهارشنبه مورخه ۲۸ آبان کارگاه آموزشی آمادگی مواجهه با بیماری ابولا ویژه کادر پرستاری و فوریت های پزشکی توسط مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی و معاونت پرستاری وزارت بهداشت در سالن همایش مرکز اورژانس تهران واقع در خیابان جمهوری برگزار گردید. در این کارگاه مباحث و ... ادامه مطلب »