آخرین نوشته ها

Disaster and Emergency Medicine / Disaster Management Selected Journals

disaster

در این قسمت شما می توانید فهرست ژورنال های مهم و منتخب مرتبط با رشته سلامت در بلایا و فوریتها، طب بلایا و مدیریت بحران را به همراه لینک آدرس اینترنتی آنها ملاحظه فرمایید. اگرچه با توجه به ماهیت چند رشته ای بودن این دیسیپلین ژورنال های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند ولی این مجموعه در واقع اصلی ترین و مهم ترین ژورنال های موجود ... ادامه مطلب »

برگزاری آزمون تئوری و عملی احیاء قلبی، ریوی و مغزی (CPCR) ویژه دستیاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

azmoon1

در راستای اجرای استانداردهای اعتبار بخشی در بیمارستانها و مراکز درمانی و به منظور ارزیابی سطح دانش و مهارت دستیاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در زمینه مهارتهای احیاء قلبی- ریوی و با هدف افزایش میزان بقاء و بهبود کیفیت انجام عملیات احیاء در سطح مجتمع، توسط  اینجانب به عنوان مسئول آموزش مهارتهای عملی مجتمع و خانم دکتر رحیمی متخصص بیهوشی ... ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه بهداشت دست (Hand Hygiene) در چهارمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون

Picture1

 کارگاه بهداشت دست (Hand Hygiene) در چهارمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون در روز ۲۸ دی ماه در سالن شماره ۲ سالن همایش های بین المللی رازی تهران توسط اینجانب و اعضای گروه آموزشی شرکت سازیبا و با حمایت و اسپانسری این شرکت به عنوان تولید کننده محصولات ضدعفونی کننده با نام تجاری میکروزد برگزار گردید. در ... ادامه مطلب »

Prehospital Trauma Care Training Course in Iran (PHTC)

background phtc

دوره مراقبت پیش بیمارستانی تروما درصدد است معلومات و مهارت های بنیادی مورد لزوم جهت شناسایی و معالجه بیماران مجروحی که نیاز به بررسی سریع، احیاء و تثبیت دارند را در دسترس قرار دهد. این دوره بخصوص بر شناسایی سریع و عملکرد به موقع در رابطه با وضعیت های مرگبار تأکید خواهد کرد. دوره مراقبت پیش بیمارستانی تروما درصدد جایگزینی ... ادامه مطلب »