آخرین نوشته ها

عکس یادگاری اعضای کمیته علمی و سخنرانان همایش کورونا ویروس وابولا و خبر مربوط به همایش در سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران

20141021_104256

با تشکر از کلیه اساتید گرامی سرکار خانم دکتر حاجی عبدالباقی، دکتر رسولی نژاد، دکتر عمادی، دکتر مختاری آزاد، دکتر افهمی، سرکار خانم وسکویی البته در عکس استاد سروش و دکتر رضایی از سخنرانان برنامه متاسفانه حضور نداشتند. در ضمن لینک خبر درج شده در خصوص این همایش در وب سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران را هم می توانید در ... ادامه مطلب »

آشنایی با بیماری ویروس ابولا و دانلود اسلایدهای مربوط به Ebola Virus Disease

Picture2

   با توجه به اهمیت بیماری ویروس ابولا و طغیان این بیماری در  برخی کشورهای غرب آفریقا و احتمال مطرح بودن ماهیت بیوتروریستی این بیماری لزوم داشتن دانش و آگاهی در خصوص علایم بالینی، درمان و مراقبت و از همه مهمتر  اصول پیشگیری و کنترل عفونت این بیماری مهلک در میان کلیه کارکنان بهداشتی و درمانی کشور بسیار ضروری می ... ادامه مطلب »

دانلود اسلایدهای برنامه همایش پیشگیری، کنترل و مراقبت از کورونا ویروس

Picture1

همایش پیشگیری، کنترل و مراقبت از کورونا ویروس (MERS-Cov) در تالار امام خمینی مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار گردید اینجانب که مسئولیت هماهنگی و طراحی محتوی علمی برنامه را به عهده داشتم نیز دو سخنرانی در این همایش ارائه نمودم. با توجه به اهمیت موضوع به خصوص در موسم بازگشت حاجیان محترم از سفر معنوی حج اینجانب کلیه محتوی آموزشی ... ادامه مطلب »

پوستر های آموزشی

chideman

در این قسمت شما می توانید ضمن مشاهده پوسترهای آموزشی شامل احیاء قلبی- ریوی پایه و پیشرفته بزرگسالان، کودکان و نوزادان، احیاء در حاملگی،احیاء در جراحی قلب باز، تریاژ در بخش اورژانس، تریاژ تروما، تریاژ در بلایا و بحران ها، تفسیر نوار قلب، تفسیر گازهای خونی، ابزارهای ارزیابی سطح هوشیاری و… آنها را برای بیمارستان و مرکز درمانی خود سفارش ... ادامه مطلب »