آخرین نوشته ها

آشنایی با وب سایت فصلنامه سلامت در حوادث و بلایا،مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و فوریتهای پزشکی و پژوهشگاه مجازی حوادث و بلایا

Picture1

قابل توجه کلیه پژوهشگران و فعالان حوزه سلامت در بلایا و فوریتها فصلنامه سلامت در حوادث و بلایا که با همکاری مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و پژوهشگاه مجازی حوادث و بلایای بسیج جامعه پزشکی و با سردبیری و همت استاد گرامی و فرهیخته دکتر خانکه راه اندازی و مدیریت می گردد، ... ادامه مطلب »

معرفی وب سایت آکادمی سلامت در بلایا و فوریتها

Picture1

قابل توجه کلیه دانشجویان، پژوهشگران و فعالان حوزه سلامت در بلایا و فوریتها و مدیریت بحران در کشور و منطقه به منظور آگاهی از تازه ترین مطالب و برنامه ها و کارگاه های آموزشی کشوری و مقالات منتشر شده در این زمینه به این وب سایت مراجعه فرمایید.   Disaster and Emergency Health Academia 00    ادامه مطلب »

دانلود کتاب ارزیابی خطر بلایا در بیمارستان و اسلایدهای کارگاه های کشوری

2

در فرایند طراحی و تدوین برنامه آمادگی و پاسخ بیمارستان در برابر بلایا اولین مرحله ارزیابی و تحلیل مخاطرات و آسیب پذیری می باشد. کتاب ارزیابی خطر بلایا در بیمارستان به همراه فایل اکسل ورود اطلاعات و همچنین اسلایدهای کارگاه های کشوری که به منظور تربیت ارزیاب برای ارزیابی خطر در بیمارستانها و با زحمت استاد گرامی دکتر اردلان و سایر همکاران ... ادامه مطلب »

دانلود اسلایدها و محتوی علمی اولین کارگاه ملی تریاژ در بلایا در کشور

بنر کارگاه تریاژ

اولین کارگاه ملی تریاژ در بلایا توسط دپارتمان بهداشت عمومی بلایای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و دپارتمان سلامت در بلایا و فوریتهای موسسه ملی تحقیقات سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری و حمایت مالی مرکز مدیریت حوادث و فوریت­های پزشکی کشور در تاریخ ۱۸-۱۶ دی ماه سال ۹۲ به مدت سه روز در تالار ... ادامه مطلب »