آخرین نوشته ها

پوستر جدید الگوریتم برخورد با شوک آنافیلاکسی (Anaphylactic Shock)

Anaphylaxis-Graphic

پوستر جدید الگوریتم برخورد بالینی با شوک آنافیلاکسی (Anaphylactic Shock) بر اساس آخرین گایدلاین انجمن احیاء اروپا طراحی و تدوین شده است. با توجه به شیوع بالای این واکنش حساسیتی شدید و  برخورد بالینی متفاوت و در بسیاری از موارد نادرست و غیر علمی اهمیت آگاهی کادر درمان و پزشکان در مدیریت بالینی این بیماران بسیار حیاتی می باشد. در ادامه ... ادامه مطلب »

مصاحبه با نشریه یک یک پنج تنها نشریه تخصصی اورژانس در ایران

ssss

در زمان برگزاری کنگره بین المللی حوادث و بلایا اینجانب با حضور در غرفه نشریه یک یک پنج تنها نشریه تخصصی اورژانس در ایران با لطف همکار محترم نشریه جناب آقای عباس نظریان مصاحبه ای را در خصوص بیوگرافی خود و وضعیت فعلی اورژانس پیش بیمارستانی انجام دادم که می توانید متن مصاحبه اینجانب را در ادامه مشاهده فرمایید. +10 ادامه مطلب »

کتاب ارزیابی خطر بلایا در بیمارستان

1400475355_book2

در فرایند طراحی و تدوین برنامه آمادگی و پاسخ بیمارستان در برابر بلایا اولین مرحله ارزیابی و تحلیل مخاطرات و آسیب پذیری می باشد. کتاب زیر به همراه فایل اکسل ورود اطلاعات که در قالب برگزاری کارگاه های کشوری به منظور تربیت ارزیاب برای ارزیابی خطر در بیمارستانها آموزش داده می شود و ترجمه و بومی سازی شده است و بر ... ادامه مطلب »

Adult, Pediatric and Neonate New CPR Posters :AHA 2015 Guideline

AHA-logo-1

پوسترهای جدید  احیاء قلبی- ریوی بزرگسالان، کودکان و نوزادان با بهره گیری از گایدلاین جدید سال  ۲۰۱۵ انجمن قلب آمریکا و با نظارت علمی اینجانب و طراحی زیبای دوست و همکار گرامی بنده جناب آقای مجید صحت کارشناس ارشد پرستاری مراقبت ویژه  گردآوری و چاپ گردیده و آماده استفاده علاقه مندان و الصاق در مراکز مختلف درمانی و بیمارستانهای سراسر کشور می باشد . برای تهیه و سفارش ... ادامه مطلب »