آخرین نوشته ها

برگزاری کارگاه بهداشت دست (Hand Hygiene) در چهارمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون

Picture1

 کارگاه بهداشت دست (Hand Hygiene) در چهارمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون در روز ۲۸ دی ماه در سالن شماره ۲ سالن همایش های بین المللی رازی تهران توسط اینجانب و اعضای گروه آموزشی شرکت سازیبا و با حمایت و اسپانسری این شرکت به عنوان تولید کننده محصولات ضدعفونی کننده با نام تجاری میکروزد برگزار گردید. در ... ادامه مطلب »

Prehospital Trauma Care Training Course in Iran (PHTC)

background phtc

دوره مراقبت پیش بیمارستانی تروما درصدد است معلومات و مهارت های بنیادی مورد لزوم جهت شناسایی و معالجه بیماران مجروحی که نیاز به بررسی سریع، احیاء و تثبیت دارند را در دسترس قرار دهد. این دوره بخصوص بر شناسایی سریع و عملکرد به موقع در رابطه با وضعیت های مرگبار تأکید خواهد کرد. دوره مراقبت پیش بیمارستانی تروما درصدد جایگزینی ... ادامه مطلب »

Training Workshop on Application of New Technologies in Disaster Management Simulation

Print

کارگاه آموزشی بکارگیری تکنولوژی های نوین در شبیه سازی مدیریت بلایا با همکاری و مشارکت آکادمی سلامت در بلایا و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی تهران و جمعی از اساتید و محققان مرکز تحقیقات طب بلایا و اورژانس کشور ایتالیا به نام CRIMEDIM در روزهای ۳ تا ۶ ژانویه سال ۲۰۱۵ در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در خیابان پورسینا برگزار گردید. دکتر ... ادامه مطلب »

Disaster management in Sweden

20141230_123428

  امروز در ساعت ۱۰ صبح سخنرانی در خصوص ساختار مدیریت بلایا و فوریتها در کشور سوئد توسط استاد گرامی و فرهیخته دپارتمان جراحی آکادمی سالگرینزکای دانشگاه کوتنبرگ سوئد، جناب آقای دکتر امیر خرم منش در سالن شورای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دانشجویان دکتری تخصصی سلامت در بلایا و فوریتهای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و با هماهنگی ... ادامه مطلب »